Logo

Univerzální tabletový ubrousek z viskózního hedvábí

ukazka velikosti tablety v prstech

... malá bílá tabletka uložená v kapsicce kabelky, aktovky, batohu nebo prihrádce vašeho auta je vždy po ruce a muže se behem okamžiku po namocení zmenit ve velký a pevný ubrousek, prátelský k životnímu prostredí (snadno rozložitelný, bez negativních vlivu na životní prostredí). Tak to už dnes není sen ani pohádka. Predstavujeme vám totiž náš ... KOUZELNÝ UBROUSEK ...Tableta a ubrousek

Popis produktu

WiiW - jak těmto ubrouskům zkráceně říkáme, jsou kompaktní, 100% přírodní ubrousky ve tvaru tablety, z viskózního hedvábí.

Ubrousky WiiW se dodávají v rozměrech od 22cm x 24cm až po 25cm x 27 cm - v gramáží 40 nebo 50 g/m2

Tableta má v komprimovaném stavu průměr 2 centimetry, výšku 8 mm a váží necelé 3 gramy!

Ubrousky Wipes Instant Wet jsou bez alkoholu, vůně či jiných chemických přísad, vhodné pro všechny typy pleti, s velmi širokým spektrem použití.

Kouzelná přeměna malé tablety na hedvábný ubrousek


schema rozbaleni ubrousku

Tabletu polijete nebo namočíte do studené či horké vody, dezinfekce apod., po nasátí tekutinou rozvinete hotový ubrousek.

foto rozbaleni ubrousku

Uplatnění

Ideální komprimovaný cestovní ubrousek ze 100% viskózního hedvábí můžete díky svým malým rozměrům mít prostě všude po ruce. Na procházce, horské túře, výletě, během rodinného pikniku nebo grilování. Snadno se vejde do kufru, kabelky, peněženky, batohu, do sáčku s plenami či lékárničky nebo jen tak do kapsy.

Uplatnění najde i v kuchyni, koupelně v autě, letadle či ve vlaku, v kanceláři, garáži i v dílně.

Další možnosti použití

Je velmi jednoduché přeměnit WiiW na antibakteriální ubrousek. Jednoduše přidáte antibakteriální nebo dezinfekční tekutinu podle vašeho výběru. Vy sami rozhodnete, jakým tekutým prostředkem a v jaké teplotě ubrousek aktivujete a také jaký prostředek aplikujete na kůži!

Balení

v krabicích, po 500 kusech
pro kanceláře, pracoviště, restaurace, hotely, nemocnice ...
Ubrouskove tablety v krabici